Det auktoriserade maskinförsäljnings- och serviceföretaget i Södermanlands och Västmanlands län.

  Öppet mån-fre 7-17   |  016-48 14 60  |  kontakt@strengbohm.se

Maskinvisning 8-9 april >>

Det auktoriserade maskinförsäljnings- och serviceföretaget i Södermanlands och Västmanlands län.

KONTAKTA OSS!

Tveka inte att kontakta oss, oavsett om det är maskintillbehör, hyrmaskin, demovisning, köp av begagnad eller ny entreprenadmaskin.

KONTAKTFORMULÄR

Integritetspolicy

12 + 9 =

 Har du frågor om service, support och reparationer?

Vänligen kontakta våra verkstäder för service, support och reparationer.

TEAM STRENGBOHM

Ingvar Strengbohm
Maskinförsäljare /
Företagsgrundare
016-35 37 65
070-325 21 00
ingvar@strengbohm.se

Emil Malmström
Försäljningschef /
Maskinuthyrning

070-325 30 66
emil@strengbohm.se

Bengt Gustafsson
Maskinförsäljare
016-48 14 50
070-325 45 74
bengt@strengbohm.se

Erik Wirhester
Maskinförsäljare
070-325 30 99
erik@strengbohm.se

Rikard Ängered

Markus Vahlström​​
Maskinansvarig / Reservdelar / Tillbehör
016-35 36 00
070-325 44 74
markus@strengbohm.se

Kent Kjellström
Maskinvård & underhåll
016-48 14 60
070-564 45 10
kent@strengbohm.se

Per-Erik Carlsson​​
Maskinvård & underhåll
016-316 12 53
per-erik@strengbohm.se

FÖLJ OSS ÄVEN I SOCIALA MEDIER

Du hittar oss självklart även på Facebook och Instagram (#strengbohmenebyab). Där publicerar vi produktnyheter, event, försäljningar och roliga klipp mm. Följ oss gärna och tipsa även dina vänner.

Denna webbplats använder cookies. Genom att fortsätta använda denna webbplats accepterar du vår användning av cookies.  Lär dig mer