- MASKINER NÄR DE ÄR SOM BÄST -

Kontakta oss


Petra Schjött
Petra Schjött
VD/Ekonomi
Telefon: 016-48 14 60
Mobil: 070-326 21 00
petra@strengbohm.se
 
 
Ingvar Strengbohm
Ingvar Strengbohm
Försäljningschef/
Försäljare

Telefon: 016-35 37 65
Mobil: 070-325 21 00
ingvar@strengbohm.se
 
Johnny Carlsson
Johnny Carlsson
Försäljare
Mobil: 070-325 30 99
johnny@strengbohm.se
 
 
 
Rikard Ängered
Rikard Ängered
Eftermarknad/Försäljare
Telefon: 016-48 14 60
Mobil: 070-249 06 00
rikard@strengbohm.se
 
 
Emil Malmström
Försäljare
Mobil: 070-325 30 66
emil@strengbohm.se
 
 
Kent Kjellström
Kent Kjellström
Demonstratör
Telefon: 016-48 14 60
Mobil: 070-564 45 10
kent@strengbohm.se
 
Tuan Vo
Nichlas Johansson​
Försäljare
Mobil: 070-569 69 59
nichlas@strengbohm.se
 
 

 

Hitta till oss

Eskilstuna - Eneby 6

Eskilstuna - Eneby 6

Vägbeskrivning:
Från E20 sväng av vid TRAFIKPLATS ÅRBY i riktning mot SUNDBYHOLM, åk 4,2 km och sväng vänster i fyrvägskorsningen i riktning mot TORSHÄLLA, fortsätt 2,5 km och sväng ner höger mot ENEBY, efter 100 m håll höger och fortsätt de sista 700 m - Framme!

 

 

Länna - Lyftkransvägen 17

Tumba – Skyttbrinksvägen 32

Vägbeskrivning:
Ta av vid LÄNNA TRAFIKPLATS och åk i S/V riktning på Lissmavägen. Sväng höger in på Slipstensvägen och ta vänster i första korsningen in på Speditionsvägen. Följ vägen så kommer strax Lyftkransvägen.